Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
142 posty 149 komentarzy

monitorpolskisłowian

monitorpolskisłowian - Forum informacyjne http://monitorpolskislowian.iq24.pl ZRÓB COŚ DOBREGO DLA ZWIERZĄT! kotyumagdy.wordpress.com

Proroczy sen-Przepowiednia raju na ziemi

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Drugi dał się ukrzyżować swoim wierzącym twierdząc że cierpienie to droga do zbawienia. Trzeci zażądał ofiar swoich wierzących w imię wiary by palili żywcem swe dzieci na stosie.

Miałem sen że cała plejada mesjaszy,bogów i tych innych zbawicieli w końcu przybyła na ziemie i to jednego tego samego dnia.

A mieli oni rożne właściwości i zalety:jeden potrafił nękać swój lud wierzących niesprawiedliwością bólem upokorzeniem bo niewystarczająco go czcili,za mało ofiar poświęcili.
Drugi dał się ukrzyżować swoim wierzącym twierdząc że cierpienie to droga do zbawienia.
Trzeci zażądał ofiar swoich wierzących w imię wiary by palili żywcem swe dzieci na stosie.

Nie ma sensu ich wszystkich wymieniać gdyż setki ich się tu zleciało.

Ważne że zabrali ze sobą wszystkich islamistów,żydów,chrześcijan,jehowych,i wszystkie inne ziemskie sekty,jakieś 98 procent ziemskiej populacji.

A razem z nimi odjechały te wszystkie wydruki chwalące zalety tych jedynych zbawicieli jak również malowane papiery przed którymi klękali i zwali świętymi. Już nie wspomnę, że odlewy z gipsu również zabrali z sobą.

 I świat uwolnił się w końcu od tego towarzystwa. Wszelkie synagogi, meczety i kościoły zostały rozebrane. I od tej pory na Planecie nie było już żadnych bożków ani mściwych,tych co w imię swoich bogów wojny toczyli o ziemie obiecaną ani tych co rytualne ofiary dla bogów ze zwierząt składali.
Żadnego. Ufff. Co za radocha. Zero matactwa, fałszu, zakłamania. Zero ofiar ze zwierząt czy ludzi. Zero żadnych religii. Zero wojen w imię bożków. Zero facetów w czarnych sukienkach czy w maskach z psiej dupy. Zero sztucznych dogmatów.
Zero ludzi - kukieł. Zero wszelkiego plugastwa umysłowego. Jedynie mądrzy ludzie uczyli dzieci od tej pory. Nastąpił rozkwit prawdziwej duchowości, a nie substytutu dla mas o nazwie "religia".
Co to był za piękny sen!

Tekst znaleziony w sieci,oby sen się spełnił:-)

KOMENTARZE

  • Tak. To był za piękny sen
    Czesi mają swoje narodowe przykazanie "zrób sobie raj".
    Ale tutaj i teraz.
    Programowanie religijne tak ogłupia ludzi, że wierzą w bajki i będą nadstawiać drugi policzek, będą chodzić na ofiarę, będą znosić cierpienia i jeszcze będą z tego dumni. Raj tutaj im nie potrzebny bo ktoś napisał, że czeka na nich raj w niebie.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY