Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
142 posty 149 komentarzy

monitorpolskisłowian

monitorpolskisłowian - Forum informacyjne http://monitorpolskislowian.iq24.pl ZRÓB COŚ DOBREGO DLA ZWIERZĄT! kotyumagdy.wordpress.com

Bandyci zbrodniarze – łapska precz od Syrii!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Pamiętamy wszyscy, jak propaganda Dużego USraela i całego banksterskiego żydo-zachodu biła pianę na temat “niepodważalnych” dowodów na broń chemiczną, rzekomo masowo produkowaną w Iraku?

 

Bandyci zbrodniarze – łapska precz od Syrii!

Agentura banksterów-globalistów szykuje się do kolejnej agresji. Po bandyckich bombardowaniach/agresjach/okupacjach Serbii, Afganistanu, Iraku, Libii nadchodzi kolej na Syrię.

Pretekstem do ataku na Syrię ma być domniemane użycie przez legalne władze Syrii broni chemicznej przeciwko bandytom-”rebeliantom” – szkolonych, dozbrajanych i finansowanych przez żydo-zachodnie marionetki banksterów głównie z Dużego USraela, UK (imperium Rothschilda) i Francji.

Pamiętamy wszyscy, jak propaganda Dużego USraela i całego banksterskiego żydo-zachodu biła pianę na temat sfabrykowanych przez CIA przy czynnej pomocy BND (niemieckojęzycznej przybudówki Mossadu i CIA) “niepodważalnych” dowodów na broń chemiczną, rzekomo masowo produkowaną w Iraku. Wykorzystując ten sfabrykowany oszukańczy pretekst zbrodnicze żydo-NATO zaatakowało Irak, posłało do piachu 1,5 miliona Irakijczyków – a broni chemicznej nie znaleziono do dzisiaj. Oszustwo z “niepodważalnymi” dowodami wyszło na jaw – i nikogo za to nie postawiono przed plutonem egzekucyjnym. Na co za spowodowanie śmierci tylu ludzi w Iraku wszyscy biorący udział w tym oszustwie jak najbardziej zasłużyli. Z Bushem, Blairem i Kaczyńskim/Kalksteinem – który w knessejmie w roku 2003 wołał “wojna w Iraku to nasza wojna – włącznie.

W sprawie Syrii propaganda żydo-banksterskiego zachodu karmi nas kłamstwami i sfabrykowanymi “dowodami” zbrodniczości prezydenta Baszszara Hafiza al-Asada. Podam konkretny przykład – w maju 2012 BBC zaprezentowała zdjęcie mające jej zdaniem pokazywać ofiary masakry “reżimu” Asada.

 

Okazało się jednak, że zdjęcie to wykonał Marco di Lauro w Iraku w marcu 2003 roku.
(Der Fotograf Marco di Lauro sagte, er “fiel vom Stuhl” als er sein Bild auf der BBC-Seite sah, dass er am 27. März 2003 im Irak aufgenommen hatte).
http://alles-schallundrauch.blogspot.de/2013/08/die-propaganda-verkauft-uns-den.html

Podobnie oszukiwała i nadal oszukuje oglądaczy w Niemczech niemiecka telawiwzornia. Nie tylko stacje komercyjne łżą, także i te “publiczne”. W ubiegłym roku przyłapano ZDF na ewidentnym oszustwie. Syryjski korespondent zaprezentował w ZDF migawkę pokazującą zniszczoną ulicę, zburzone budynki i trupy leżące pomiędzy gruzami. Migawka miała sugerować zbrodnie dokonane przez wojska rządowe Syrii na ludności cywilnej. Okazało się jednak, że zaprezentowana migawka nagrana została kilka lat wcześniej – w Iraku. Przyłapany na ewidentnym oszustwie korespondent ZDF zamiast za to oszustwo przeprosić, arogancko  i bezczelnie odparował – “no i co że migawka była z Iraku. I tak wszyscy wiemy, że w Syrii jest to samo!

Proszę zwrócić uwagę na to stwierdzenie: I tak wszyscy wiemy, że w Syrii jest to samo!

A skąd to niby mamy wiedzieć, że jest niby jest to samo (co to samo? – wymordowanie półtora miliona ludzi przez zbrodniarzy z NATO?). Bo wszystko co “wiemy” to są preparowane przez usłużne dziennikarskie kreatury – sprzedajne intelektualne prostytutki – kłamstwa.

To samo dotyczy oskarżeń użycia broni chemicznej pod adresem Asada. Tym razem jednak w przeciwieństwie do kłamstwa chemicznego z wojny w Iraku w syryjskim propagandowym kłamstwie chemicznym jest jądro prawdy – bandyci-rebelianci otrzymali broń chemiczną od ich patronów z Dużego USraela. Za wiedzą i zgodą pokojowego noblisty Baraka Obamy. który stwierdził kiedyś, że blogerzy – a więc i ja – zagrażają demokracji. Jest w tym sporo prawdy. Tacy jak ja zagrażają w pewnym sensie “demokracji” na amerykańską modłę – czyli napadaniu na niepokorne wobec bandyckiej banksterskiej sitwy kraje – gdyż ten bandytyzm zwany demokracją demaskują.

W tym miejscu przytoczę  ciekawe info z blogu żydowskiego proroka prywatyzacji Ozjasza Goldberga alias JKM.

INFO: Z ujawnionych maili 2 wysokich brytyjskich urzędników, wynika, że to administracja JE Baraka Obamy dała zielone światło do ataku bronią chemiczną w Syrii, za co miał być obwiniany syryjski prezydent JE Bashar al-Assad.

 Miało to sprowokować kraje Zachodu do interwencji zbrojnej w Syrii. E-mail, na którym opiera się oskarżenie wobec p. Obamy, został wysłany 25 grudnia 2012 r. przez p. Dawida Gouldinga, dyrektora ds. rozwoju biznesu firmy Britam Defence, do p. Filipa Doughty’ego, założyciela przedsiębiorstwa. Mowa w nim o ofercie Kataru zaaprobowanej przez Waszyngton upozorowania użycia broni chemicznej tak, by wyglądało to na sprawkę reżimu p. Assada.”

http://korwin-mikke.pl/bliski_wschod/zobacz/usa_odpowiedzialne_za_ataki_chemiczne_w_syrii/81984

W innym tekście zawierającym tę samą informację JKM Goldberg w tytule pisze:

“Jeśli to prawda – to JE Barak Hussein Obama jest skończony!”

http://korwin-mikke.pl/blog/wpis/jesli_to_prawda__to_je_barak_hussein_obama_jest_skonczony/1902

Bzdura fałszywy proroku Goldberg. Ujawniono już niejedną operację pod obcą flagą banksterskich wasali urzędujących w Białym Domu. Z WTC na czele.

http://opolczykpl.wordpress.com/2012/09/11/11-wrzesnia-2001-banksterski-zamach-na-wolnosc-swiata/

Na podstawie sfabrykowanych “dowodów” domniemanego ludobójstwa reżimu Husajna w Kuwejcie Bush senior zrobił pierwszą wojnę iracką (“Pustynna burza”), a erotoman Clinton zbombardował Serbię. Ani jednego z tych bandytów-zbrodniarzy nie pociągnięto do odpowiedzialności karnej. Dzisiejszy Duży USrael to nie ten kraj, gdzie za głupie podsłuchiwanie demokratów Nixon podał się do dymisji. Dzisiaj Duży USrael podsłuchuje i szpicluje wszystkich – bo sam sobie nadał takie prawo – i nikogo to nie dziwi. I nikogo nie stawia się za to przed sądami. I nikt nie podaje się do dymisji.

A kto za głośno pyszczy, to go dopadnie seryjny samobójca. Albo umrze na niespodziewany zawał. Albo go auto przejedzie. Albo go zbombardują. Albo CIA ukatrupi takiego dronem. Bez wyroku sądu, bez udowodnienia jakiejkolwiek winy – ot tak – po prostu takiego zamorduje. Bo takie prawo sama sobie przyznała i nadała. Albo wyląduje taki w Guantanamo (niedługo w obozach FEMY) na własne oczy doświadczając jak wygląda współcześnie amerykański sen.

http://poznajprawde.net/17-plan-elit.html?start=1

 

 
Bandyci zbrodniarze – łapska precz od Syrii!

Jeszcze kiedyś zapłacicie za wasze zbrodnie!

 

źródło- opolczykpl.wordpress.com
 

 

 

KOMENTARZE

 • *****
  I ostatnia reakcja dowódcy syryjskich rebeliantów dużo w tej sprawie wyjaśnia.

  Oni nie chcą, kategorycznie przeciwko temu się przeciwstawiają, aby nad syryjską bronią chemiczną przejęły kontrolę organizacje międzynarodowe.

  To jak to jest, oni tej broni jakoby nie posiadają, a nie chcą, by ją kontrolowały międzynarodowe organizacje?

  Przecież to ich zagazowano, i jakoby zdaniem syjonistów oraz najemników walczących z Asadem uczynił to sam Asad?

  Jednak i tak w polskojęzycznych mediach to nie przeszkadza, aby dalej polskojęzyczni dziennikarze, ideologiczni manipulanci, nazywający się wolnymi i niezależnymi dziennikarzami, oddelegowani do walki z polskim zaściankiem mówili, że broni chemicznej w Syrii użyły wojska rządowe.

  Kłamstwo ma krótkie nogi!
 • Świetne, polecam
  http://www.wykop.pl/link/1647113/zus-ofe-i-emerytury/

  http://www.wykop.pl/link/1643615/stanislaw-michalkiewicz-o-ofe-proroctwo-spelnione-w-100/
 • @
  https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=vTQWU54neug
  Warszawa 6 września 2013
  http://j.mp/15kF5vx
 • @John May 13:14:43
  Dzięki za tak dobrą dokumentację:

  http://youtu.be/vTQWU54neug

  Bardzo aktualna manifestacja.
 • >...a erotoman Clinton zbombardował Serbię.
  Amerykanie używali pocisków uranowych tzw. "słabo" promieniujących.
  Skazili przez nie Serbię.
 • @adevo 13:39:30
  "Washington Post": CIA dostarcza już broń syryjskim rebeliantom http://wpolityce.pl/depesze/62359-washington-post-cia-dostarcza-juz-bron-syryjskim-rebeliantom
 • @Paweł Tonderski 10:17:36
  Na początku konfliktu ok. 2 lat temu podano informacje o zatrzymaniu w Syrii trzech oficerów francuskich. Co oni tam robili? Od dawna nie jest to wewnętrzny konflikt lecz inspirowany i podtrzymywany przez obce państwa, które mają jakieś swoje interesy w Syrii, przede wszystkim Izrahell. Jaka to opozycja skoro "opozycję" w większości stanowią najemnicy i doradcy wojskowi z innych państw.To już od dawna nie jest wojną domową tylko agresja grup międzynarodowych terrorystów, pospolitych bandytów, zbrodniarzy, kryminalnego elementu na suwerenne państwo. Dostarczanie broni przez USA jest jawnym wspieraniem międzynarodowego terroryzmu. Potrzebna jest natychmiastowa interwencja ONZ. Jak powstała"ochotnicza"FSA: Saudyjczycy wysyłali do walk w Syrii SKAZANYCH NA ŚMIERĆ WIĘŹNIÓW. Tajne notatki mówią, że ponad 1200 więźniów walczyło z reżimem Assada, aby uniknąć kary śmierci. Arabia Saudyjska wysyłała skazanych na śmierć więźniów z różnych krajów, aby walczyli z rządem Syrii w zamian za anulowanie ich wyroków, donosi agencja prasowa the Assyrian International News Agency (AINA). Powołując się na coś, co nazwano "ściśle tajne noty" z kwietnia, AINA donosi, że Arabia Saudyjska zaoferowała dla 1239 więźniów ułaskawienie i miesięczne wynagrodzenie dla ich rodzin, którym zezwolono na pozostanie w sunnickim królestwie. http://wolna-polska.pl/wiadomosci/werbunek-ochotnikow-fsa-w-zydo-arabii-2013-09
 • @Paweł Tonderski 10:17:36
  Stanisław Michalkiewicz: Syria, a sprawa polska http://wirtualnapolonia.com/2013/09/11/stanislaw-michalkiewicz-syria-a-sprawa-polska/
 • @Paweł Tonderski 10:17:36
  Genialna zagrywka Ławrowa, który w ciągu paru godzin potrafił wykorzystać głupoty, które gadał Kerry – w polskich i niemieckicmerdiach nagle stała się zasługą jednego NiePOradka od Sikorskich :) Litości, proszę.
  Co Rosja osiągnęła dzięki tej zagrywce:
  1 – Zatrzymano prowokację mającą wywołać wojnę perską
  2 – Rosja zachowuje i umacnia swoją strefę wpływów
  3 – Tel Aviv już wie, że jak chce coś załątwić to od teraz musi się udać również do Moskwy nie tylko do Waszyngtonu
  4 – Saudowie, którzy chcieli tą wojnę finansować również już wiedzą, że bez Moskwy ani rusz.
  5 – Rosja odsuwa zagrożenie powstania kolejnego źródła islamskiego terroryzmu w pobliżu Kaukazu.

  Można by tak jeszcze długo.
  Dal nas dobre jest to, że nie musimy na razie iść na Wojnę Perską. Ale to oczywiście przypadek, że nasz interes zbiega się z rosyjskim.
  Ławrow, Putin i cała reszta są przerażająco skuteczni i profesjonalni. Polską natomiast rządzą trampkarze, a nasze położenie geograficzne nic a nic się nie zmieniło. I to budzi grozę, bo niedźwiedź na wschodzie już się obudził kilka lat temu. A 20 lat oddechu, które los dał nam w prezencie zostało kompletnie zmarnowane.
 • @adamoski 13:03:45
  warto przeczytac:

  Syria: Israeli Foreign Policy by Proxy

  http://www.terrorism-illuminati.com/blog/syria-israeli-foreign-policy-proxy#.UjCpw9dxmR0

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

ULUBIENI AUTORZY